Google+ boş mideye iki duble viski: Karavana Bölüm: 4

16 Şubat 2012 Perşembe

Karavana Bölüm: 4gençler bilmez... bir ara sosyomat diye bir olgu vardı. adeta bir olguydu sosyomat. çünkü kadın akışı bitmezdi hiç. bir takım kadınlar hesaplarını kapatırken, bir takım kadınlar yeni üye olur veya hesaplarını aktive ederlerdi.
"s" isminde bir kadınla tanışmıştım sosyomattan. ilk görüşme, heyecan. beklediğimden daha kilolu... kadıköy barlar sokağı, ardından rexx sineması, teacher's pub, zincir. hatta zincir'de eski sevgilisiyle karşılaşmıştık. eski sevgilisinin yanında da 3 4 tane çok metalci eleman. bana öfkeyle bakıyorlar. daha ilk buluşma... dayak yiyeceğim kesinleştiğinde, coolluğumu bozmamıştım. üzerimde de matrix olsun diye aldığım; lakin beni daha ziyade kurtlar vadisi yapan palto. ters ters bakıştık, hırlıyorduk. s ise arayı sıcak tutup "kalkalım mı?" diyiverdi biralar bitince. herkes evine...

bir kez daha görüştük, ilişkimsi bir şey yaşadık. içinde seks olmayanından tabii ki. gel zaman git zaman, görüşmeyi; konuşmayı kestik.

okay(ki kendisi şuradaki hikayede de baş rol oynar: http://bosmideyeikidubleviski.blogspot.com/2009/02/wingman-problematic-couple-girl-who.html) ile oturuyoruz evde boş boş. kardeşim istanbul'a gelmiş kıramam tabii... dışarı çıkalım dedi, ben de s'ye başvurdum. seneler sonra buluşuverdik. küçük beyoğlu'nda bir iki içki; s fotoğrafı çekti.

velhasıl, buluşmanın sonunda ayrılık; yine seks yok tabii ki. mersin'e döndüm ben, okay da mersin'de o aralar. bana karşı sıkıntılı, bir şeyler söylemek istiyor ama söyleyemiyor. kenara çektim; "abi ben s'den hoşlanıyorum. uzun zamandır msn'de konuşuyoruz."
"e ne güzel?"
"senin için sorun değil mi bu?"
"hayır? ama sen çin'de yaşıyorsun?"
"abi çok tatlı kız, msn'den konuşmak çok güzel."
"peki."

sonra okay'la s ayrıldı. msn'de başlayan muhabbetleri, msn'de bitti. ama ben s'yi her daim namuslu bir kadın olarak bilmiştim. okay'sa bana onun, daha önce tecavüze uğradığını söyledi, ayrıldıktan sonra tabii.

"ben şimdi s ile yatmaya çalışsam, kızar mısın?" dedim.
"yok, artık kızmam"

bir iki girişim, olmadı tabii ki... yine karavana... bir gün facebook'u bir açtık okay'la, s nişanlanmış. biz de kalmışız ortalıkta, aynı senaryo...
Yorum Gönder